Category Groep 7

Bij Juut | Programma Groep 7 Finales

Wedstrijd Uitslag
16 mei 2018 19:00 Veld 5
De Bron 4 Het Startblok 4

5 - 7

16 mei 2018 19:00 Veld 6
Het Baken 2 De Wegwijzer 3

0 - 1

16 mei 2018 20:00 veld 5
Het Startblok 4 De Wegwijzer 3

-:-

16 mei 2018 20:00 Veld 6
De Bron 4 Het Baken 2

-:-

Pos   Team G W T L PCT Ptn Last 5
1 Het Startblok 4 1 1 0 0 1 3:0    
1 De Wegwijzer 3 1 1 0 0 1 3:0    
3 De Bron 4 1 0 0 1 0 0:3    
3 Het Baken ...
Read More

Bij Juut | Programma Groep 7 wisselbeker Poule A

Wedstrijd Uitslag
15 mei 2018 17:40 Veld 7
De Brug 2 De Springplank 2

1 - 0

15 mei 2018 17:40 Veld 8
De Bron 4 De Schakel 4

3 - 0

15 mei 2018 18:20 Veld 1
De Schakel 4 De Brug 2

0 - 1

15 mei 2018 18:20 Veld 2
De Springplank 2 De Bron 4

0 - 7

15 mei 2018 19:20 Veld 1
De Springplank 2 De Schakel 4

2 - 1

15 mei 2018 19:20 Veld 2
De Bron 4 De Brug 2

3 - 2

Read More

Bij Juut | Programma Groep 7 overig Poule F

Wedstrijd Uitslag
16 mei 2018 17:40 Veld 5
De Triangel 5 Het Startblok 6

0 - 4

16 mei 2018 17:40 Veld 6
Dominicus Savio 3 Het Startblok 5

4 - 1

16 mei 2018 18:20 Veld 5
Het Startblok 6 De Schakel 5

1 - 0

16 mei 2018 18:20 Veld 6
Het Startblok 5 De Triangel 5

4 - 0

16 mei 2018 18:40 Veld 5
De Triangel 5 Dominicus Savio 3

0 - 1

16 mei 2018 18:40 Veld 6
De Schakel 5 Het Startblok 5

0 - 2

16 mei 2018 19:20 Veld 5
Het Startblok 5 Het Startblok 6

0 - 2

16 mei 2018 19:20 V...
Read More

Bij Juut | Programma Groep 7 overig Poule E

Wedstrijd Uitslag
16 mei 2018 17:40 Veld 7
Alfons Ariëns 7 De Triangel 6

1 - 4

16 mei 2018 17:40 Veld 8
De Wegwijzer 4 Valentijn 3

1 - 0

16 mei 2018 18:20 Veld 7
De Triangel 6 Alfons Ariens 6

2 - 1

16 mei 2018 18:20 Veld 8
Valentijn 3 Alfons Ariëns 7

0 - 2

16 mei 2018 18:40 Veld 7
Alfons Ariëns 7 De Wegwijzer 4

0 - 0

16 mei 2018 18:40 Veld 8
Alfons Ariens 6 Valentijn 3

2 - 0

16 mei 2018 19:20 Veld 7
Valentijn 3 De Triangel 6

0 - 5

16 mei 2018 19:20 Veld 8
Alfons Arie...
Read More

Bij Juut | Programma Groep 7 wisselbeker Poule D

Wedstrijd Uitslag
15 mei 2018 18:00 Veld 7
De Bogen 3 De Wegwijzer 3

0 - 4

15 mei 2018 18:00 Veld 8
Alfons Ariëns 5 De Veste 2

2 - 0

15 mei 2018 18:40 Veld 7
De Veste 2 De Bogen 3

0 - 2

15 mei 2018 18:40 Veld 8
De Wegwijzer 3 Alfons Ariëns 5

1 - 1

15 mei 2018 19:20 Veld 7
De Wegwijzer 3 De Veste 2

2 - 0

15 mei 2018 19:20 Veld 8
Alfons Ariëns 5 De Bogen 3

3 - 0

Read More

Bij Juut | Progamma Groep 7 wisselbeker Poule C

Wedstrijd Uitslag
15 mei 2018 18:00 Veld 5
Willem Alexander 2 Het Startblok 4

0 - 6

15 mei 2018 18:00 Veld 6
Valentijn 2 De Rank 2

1 - 0

15 mei 2018 19:00 Veld 5
De Rank 2 Willem Alexander 2

2 - 2

15 mei 2018 19:00 Veld 6
Het Startblok 4 Valentijn 2

3 - 0

15 mei 2018 19:40 Veld 5
Het Startblok 4 De Rank 2

3 - 0

15 mei 2018 19:40 Veld 6
Valentijn 2 Willem Alexander 2

1 - 1

Read More

Bij Juut | Programma Groep 7 wisselbeker Poule B

Wedstrijd Uitslag
15 mei 2018 18:00 Veld 3
Het Baken 2 Wolderweide 3

1 - 3

15 mei 2018 18:00 Veld 4
De Triangel 4 Dominicus Savio 2

0 - 1

15 mei 2018 19:00 Veld 3
Dominicus Savio 2 Het Baken 2

1 - 2

15 mei 2018 19:00 Veld 4
Wolderweide 3 De Triangel 4

0 - 1

15 mei 2018 19:40 Veld 3
Wolderweide 3 Dominicus Savio 2

0 - 2

15 mei 2018 19:40 Veld 4
De Triangel 4 Het Baken 2

2 - 4

Read More

Bij Juut | Programma Groep 7 wisselbeker Poule A

Wedstrijd Uitslag
15 mei 2018 17:40 Veld 7
De Brug 2 De Springplank 2

1 - 0

15 mei 2018 17:40 Veld 8
De Bron 4 De Schakel 4

3 - 0

15 mei 2018 18:20 Veld 1
De Schakel 4 De Brug 2

0 - 1

15 mei 2018 18:20 Veld 2
De Springplank 2 De Bron 4

0 - 7

15 mei 2018 19:20 Veld 1
De Springplank 2 De Schakel 4

2 - 1

15 mei 2018 19:20 Veld 2
De Bron 4 De Brug 2

3 - 2

Read More